Szyby

Nowoczesne wnętrza wymagają zastosowania dobrych szyb. Dzięki ich zastosowaniu można wykonać wiele ciekawych projektów, w zależności od potrzeb. Przede wszystkim stosuje się je jako pakiety  szybowe wykorzystywanych w stolarce okiennej. Najczęściej jako element okien dwu- i trzyszybowych. Poza tym można zbudować szklane blaty, przepierzenia, balustrady szklane, czy kabiny prysznicowe.

Do dużych powierzchni szklanych, często zalecane są szyby laminowane, które zapewnią podwyższoną wytrzymałość. Zazwyczaj składają się z dwóch warstw szkła połączonego specjalną folią, która pochłania ewentualne uderzenia, zwiększając trwałość materiału. Szyba laminowana, nawet jeśli ulegnie rozbiciu, nie rozpada się na kawałki. Potłuczone szkło pozostaje wciąż przyklejone do folii, dzięki czemu unikamy ryzyka uszkodzenia ciała poprzez odłamki. Szkło tego typu ma podobne zastosowanie jak szkło hartowane. Stosuje się je również jako szkło antywłamaniowe. 

Produkujemy między innymi szyby dźwiękoizolacyjne, na które została przyklejona specjalna folia. Dodatkowo przestrzeń między taflami szkła jest wypełniona odpowiednimi gazami niwelującymi hałas dochodzący z zewnątrz. Oprócz tego oferujemy również szyby absorpcyjne znakomicie nadające się do zabezpieczenia pomieszczeń przed zbyt dużym nagrzewaniem się. Dostępne są w różnych kolorach, jak na przykład szarym, brązowym, niebieskim czy zielonym, a ich głównym zadaniem jest odbijanie promieni słonecznych. Proponowane przez nas modele mogą zmniejszyć poziom przenikania ciepła nawet o 50 procent.

W ostatnim czasie oferta naszej firmy została wzbogacona o tzw. lustro weneckie, które w zależności od oświetlenia w pomieszczeniu może całkowicie przepuszczać światło lub je odbijać. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się także okna samoczyszczące. Zostały one pokryte specjalną powłoką, dzięki której brud oraz kurz nie przylegają do powierzchni tak bardzo, jak przy zastosowaniu okien tradycyjnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami oferowanych przez nas produktów.

Szyby termoizolacyjne

Dostępne w naszej ofercie szyby termoizolacyjne są dostarczane przez renomowanego w branży producenta. Dysponujemy zarówno asortymentem jednokomorowym, jak i dwukomorowym, który zapewnia jeszcze lepsze zabezpieczenie przed ucieczką ciepła z pomieszczenia. Wykorzystanie trzech tafli szkła gwarantuje dodatkowo doskonałe wyciszenie mieszkania przed hałasem z zewnątrz, przy jednoczesnej bardzo wysokiej przepuszczalności światła. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego przedsiębiorstwa.

Szyby antywłamaniowe

Prezentowane przez nas szyby antywłamaniowe posiadają klasę bezpieczeństwa na poziomie minimum P3, co zapewnia wysoką jakość wykonania, a także bezpieczeństwo. Doskonale sprawdzą się w mieszkaniu, domu jednorodzinnym, pomieszczeniu gospodarczym czy garażu. Jednym słowem, wszędzie tam, gdzie w sposób szczególny chcemy zabezpieczyć się przed kradzieżą. Dostępny asortyment został wykonany z odpornych elementów wytrzymałych na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy produkty odznaczające się klasą bezpieczeństwa nawet na poziomie P6.

Szyby bezpieczne

Stłuczone szkło to niebezpieczeństwo związane z możliwością zranienia się. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z ofertą szyb bezpiecznych, które świetnie nadają się szczególnie na wyposażenie domów, gdzie są małe dzieci. Do ich największych zalet należy przede wszystkim duża odporność na rozbicie. Nawet gdy się to stanie, szyba pozostaje we wnętrzu ramy okiennej nie pozwalając tym samym, aby jakakolwiek drobinka szkła znalazła się na podłodze. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno sklepy, przedszkola czy szpitale.

Szyby przeciwsłoneczne

Bez względu na to czy jest zima, wiosna, lato czy jesień, szyby przeciwsłoneczne to doskonały wybór na każdą porę roku! W upalne dni doskonale chronią przed przegrzewaniem się pomieszczeń, z kolei w mroźne ich cecha termoizolacyjna, zabezpiecza przed uciekaniem ciepła. Dzięki temu, że przepuszczają światło doskonale nadają się szczególnie do pomieszczeń, z których rozciągają się piękne widoki. Szyby przeciwsłoneczne to komfortowe, domowe życie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Szyby samoczyszczące

Przy świętach lub podczas rutynowego sprzątania nierzadko przychodzi myć okna. Chyba każdy się zgodzi, że nie jest to jego ulubiona czynność. Dlatego też śpieszymy Państwu z pomocą! Oferujemy szyby samoczyszczące, idealne do osób, które od ich mycia wolą trzymać się z daleka. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej powierzchni, która w dużym stopniu nie pozwala, aby kurz czy inne zanieczyszczenia do niej przylegały. Kolejną zaletą tego rodzaju szkła jest to, że nie paruje ono tak mocno, jak tradycyjna odmiana.

Szyby dekoracyjne

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą, która doskonale ozdobi wnętrza Państwa domów, mieszkań lub przestrzeni biurowych. Warto postawić na szyby dekoracyjne, które nadają nowoczesnego charakteru każdemu wnętrzu. Ich wyjątkowa struktura, a także bogactwo różnorodnych ornamentów sprawiają, że z całą pewnością Państwo będą mogli cieszyć się szybą dekoracyjną, doskonale pasującą do aranżacji mieszkania lub domu. Świetnie można je wykorzystać, na przykład na zasadzie ścianki działowej w łazience lub kuchni!